EUROTECHNO.eu

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)French (Fr)Russian (CIS)Hungarian (formal)

Prioritou naší společnosti je spokojenost zákazníka

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, tak aby jsme splnili požadavky našich zákazníků a zároveň dodrželi všechny předpisy země, ve které je projekt realizován. Zvláštní důraz klademe na dodržování termínů projektu a na dodržování stanovených rozpočtů. Aby kvalita našich služeb byla dostatečně zajištěna, zavedli jsme a udržujeme systém managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše společnost byla ocertifikována v roce 2009 a od té doby neustále pracujeme na zefektivňování systému kvality v podniku.

Stavební projekty jsou značně závislé na kvalitě dodavatelů stavby, proto dodavatele, které doporučujeme naším klientům, pečlivě vybíráme. Naše společnost disponuje kvalitními konzultanty a projektovými manažery, kteří jsou zákazníkovi k dispozici po celou dobu projektu. Díky kvalitní základně projektových manažerů a konzultantů jsme schopni vyhovět všem požadavkům našich zákazníků.

Zajímá nás Váš názor

Pokud jste byli spokojeni s kvalitou námi poskytnutých služeb, budeme rádi pokud nás doporučíte vaším partnerům, pakliže jste byli nespokojeni, napište nám vaše připomínky. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu ať již pozitivní či negativní.

Právě se nacházíte: Úvod Kvalita