EUROTECHNO.eu

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)French (Fr)Russian (CIS)Hungarian (formal)

O společnosti

Jsme společností, která funguje na českém a zahraničním trhu již osmým rokem. Naší doménou jsou služby technické asistence investorům stavebních projektů zejména pak obchodních a zábavních center. Naše společnost začínala v České republice v roce 2003, kdy poskytovala služby technického dozoru investora některým začínajícím obchodním centrům. Během osmi let jsme se vypracovali a dostali se k zahraničním projektům nejdříve v Belgii a po té v Polsku a v Maďarsku. Od roku 2006 jsme poskytli poradenské služby investorům v Lucembursku, Portugalsku, Bulharsku a na Slovensku.

Díky kvalitnímu personálu a důkladnému výběru dodavatelů jsme schopni poskytovat služby na vysoké úrovni a flexibilně reagovat na všechny požadavky investorů.

Naším zatím nejzajímavějším projektem, na kterém jsme se podíleli byla výstavba obchodního a zábavního centra Médiacité Liège v Belgii. Projekt byl dokončen v říjnu 2009 a byl unikátní zejména designem stavby, jehož realizace byla místy velmi náročná. Naším posledním dokončeným projektem je výstavba obchodního centra Corvin Atrium v Budapešti. Na projektu jsme se podíleli jako technický dozor investora a koordinátoři nájemců. Obchodní centrum bylo slavnostně otevřeno v říjnu 2010.

Pokud chcete vědět více o výsledcích naší činnosti pokračujte do rubriky Projekty.

Právě se nacházíte: Úvod About the company