EUROTECHNO.eu

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)French (Fr)Russian (CIS)Hungarian (formal)

Technická asistence v ekologické výstavbě

Naše společnost nabízí svým klientům asistenci během celého procesu certifikace budov a podporu dlouhodobé koncepce enviromentálního managementu, která přesahuje pouhou fázi stavby s trvale udržitelným využíváním budovy (typu BREEAM, HQE, LEED...). Certifikace je vybírána v závislosti na projektu, ekonomických možnostech investora a na lokálních podmínkách.

V první fázi, před zahájením prací, pomáháme investorovi při stanovování cílů, kterých se má dosáhnout, a to ve spolupráci s jeho dodavateli (architekty a stavbyvedoucím). Tyto cíle budou zahrnuty do plánu stavby a zapracovány do specifické zadávací dokumentace, kterou vypracujeme. Po první fázi bude následovat environmentální řízení. Během této druhé fáze bude naše společnost garantem řádného uplatňování technických doporučení zadávací dokumentace napříč všemi dodavateli prací , tj. generálním dodavatelem, projekční kanceláří, útvarem pro kontrolu bezpečnosti stavby a subdodavateli generálního dodavatele.

Během celého projektu budeme také na náklady investora komunikovat se společností, která vydává certifikáty a které budeme předávat veškeré dokumenty potřebné k sledování plnění cílů. Budeme kontrolovat, zda byly dosáhnuty veškeré cíle tak, aby investor obdržel zvolený certifikát.

Právě se nacházíte: Úvod Služby Ekologická výstavba